SLUŽBY

    

 

Tržní oceňování

 

Odhad tržní ceny nemovitosti pro notáře při dědickém řízení, darovacích smluv či majetkových vyrovnání                                  
Odhad tržní ceny nemovitosti pro výše zmíněné účely je zpravidla možné vypracovat na počkání.

    Je důležité si domluvit telefonicky termín schůzky, aby se Vám mohl náš makléř věnovat.
    K vypracování potřebujeme jeden z těchto dokumentů:

    - výpis z katastru nemovitostí

    - nájemní smlouvu či evidenční list

    - kupní smlouvu nebo starý znalecký posudek
    Spolupracujeme s většinou notářů v Praze.

    Díky tomu, že byla zrušena dědická daň pro fyzické osoby, již tedy není nutný znalecký posudek.
    Cena odhadu tržní ceny nemovitosti činí 605 Kč (500 Kč + DPH).

 

Průkaz energetické náročnosti budov - PENB 

 

Průkaz energetické náročnosti budovy, zkráceně PENB, určuje množství veškeré energie spotřebované při standardizovaném provozu hodnocené budovy a řadí budovu do příslušné třídy energetické náročnosti, podobně jako energetický štítek u elektrických spotřebičů.

 

Od 1. ledna 2016 platí povinnost doložit PENB pro vlastníky nemovitosti také při pronájmu celého domu nebo ucelené části nemovitosti, např. bytu v panelovém domě apod. Průkaz je nutné předat kupujícímu či nájemci nejpozději při podpisu příslušné smlouvy. Nicméně stále existuje možnost nahradit PENB vyúčtováním dodávek plynu, elektřiny a teplené energie pro příslušnou jednotku za uplynulé 3 roky! Více můžete zjistit na tel.: 603 279 262.

Průkaz energetické náročnosti budovy Vám může vypracovat odhadce, se kterým spolupracujeme již dlouhá léta, pan Ing. Milan Kroupa.

 

Znalecké posudky

 

 Od ledna 2014 již není ve většině případů nutný znalecký posudek pro podání daňového přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí.

  V případě potřeby může znalecký posudek vypracovat odhadce, se kterým spolupracujeme již dlouhá léta pan Ing. Milan Kroupa.


 

logo-fococlipping-standard.png

 

Služby pro majitele

 

Na základě našich výborných zkušeností bychom chtěli majitelům nemovitostí nabídnout prověřené služby v oblasti návrhů interiérů a rekonstrukcí nebo úklidu nemovitostí, klimatizace, stínící techniky a dalších služeb. Majitelé nemovitostí, kteří s naší realitní kanceláří v minulosti spolupracovali, maji navíc možnost uplatnit zajímavé bonusy. Pokud Vás některá z těchto služeb zaujala, neváhejte a kontaktujte nás.

 

screen.pngiPhone.png

 

Bezdrátový vysokorychlostní internet na míru

 

Jsme partnerem, kterému se skutečně dovoláte nonstop 7 dní v týdnu. Naše vysokorychlostní připojení má stejnou rychlost stahování jako nahrávání až 300/300 Mbps - Download = Upload. S touto nabídkou konkurujeme i v oblastech připojených k UPC. Připojujeme pouze na krátké vzdálenosti, aby byla zaručena 100% garance funkčnosti bez nežádoucích výpadků, což nám umožňuje sít 223 vysílačů v Praze a okolí. Kontaktujte nás kvůli nezávazné schůzce, kde se dozvíte, jakReference Vám můžeme být užiteční.

 

trash.png

 

Úklidové služby

 

Firma Yabok s.r.o. se může pochlubit skvělými referencemi v oblasti úklidů domů a kanceláří, nicméně rozsah jejích služeb je mnohem širší. Vzhledem k našim dobrým zkušenostem s touto firmou, doporučujeme vyzkoušet Pokud Vás zaujala nabídka služeb firmy Yabok s.r.o., neváhejte a s důvěrou se na ni obraťte

BENETWOODNovartis.

 ​​​​

ruler.pngwrench.png

 

Vybavení a rekonstrukce kancelářských prostor

 

Firma Kenast s.r.o. dodává kancelářský nábytek, realizuje projekty v oblasti kanceláří od stavebních prací, přes pokládku podlahové krytiny, stínící techniku, výmalbu až po komplexní dodávky vybavení pro interiéry včetně montáží a IT služeb. Vše na klíč! Možnost fakturace v režimu náhradního plnění! Pokud Vás zaujala nabídka služeb firmy Kenast s.r.o., neváhejte a s důvěrou se na ni obraťte.

 

 

Návrhy interiérů a rekonstrukce rodinných a bytových domů

 

Nabízím kompletní architektonické služby od prvotních studií, až po finální rekonstrukci. Individuální přístup ke každému klientovi, atypické detaily z různých oborů i materiálů, které reflektují osobnost majitele. Rekonstrukce neznamená pouze úpravu vzhledu a nové skříně, ale celkově i změnu dispozic. Vhodnou úpravou můžete zvýšit cenu nemovitosti více, než kolik peněz investujete. Neváhejte mě kontaktovat a domluvit si nezávaznou schůzku nad vaším novým projektem.

 

e-mail: zita@zitareality.cz tel.: +420 222 253 727